Працівники відділу освіти, молоді та спорту взяли участь у вебінарі з питань організації обліку дітей дошкільного та шкільного віку
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/IMG-6a6133b78024f035a41bed865a50588d-V.jpg)
30 червня провідний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Катерина Шарабурова і заступник начальника відділу освіти, молоді та спорту Валентина Колонтаєвська взяли участь у вебінарі з питань організації обліку дітей дошкільного та шкільного віку, що був організований Управлінням Державної служби якості освіти у Харківській області.